НАШІ ПЕРЕМОГИ

Юридичною фірмою «Писаренко і партнери» забезпечено належний правовий захист прав та законних інтересів територіальної громади м. Рудки та підприємців ринку у м. Рудки.

Зокрема, постановою Львівського апеляційного господарського суду від 30.08.2016 року залишено без змін рішення Господарського суду Львівської області від 21.06.2016 року у справі № 914/1347/15 згідно з яким, відмовлено ТОВ «РАЙ» ЛТД в задоволенні позову про скасування рішення Рудківської міської ради від 14 серпня 2014 року про припинення ТОВ «РАЙ» ЛТД права постійного користування земельною ділянкою.

Завдяки кваліфікованому юридичному супроводу працівниками юридичної фірми «Писаренко і партнери» даної господарської справи, відмовляючи в позові, господарськими судами встановлено, що Рудківська міська рада припиняючи право постійного користування на земельну ділянку на підставі пункту «е» ст. 141 Земельного кодексу України (відповідно до якої право постійного користування земельною ділянкою припиняється із набуттям іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці) діяла правомірно, в межах своїй повноважень наданих їй Конституцією та Законами України.

При розгляді даної справи судом застосовано принцип верховенства права, юридичної визначеності та забезпечення гарантій прав на землю в поєднанні із гарантіями неподільності земельної ділянки та об’єкту нерухомого майна, які полягають в створенні умов і надання державою таких юридичних засобів, за яких особа вільно і безперешкодно мала б можливість реалізувати закріплене за нею право, а саме: право підприємців ринку – власників будівлі отримати в оренду земельні ділянки для обслуговування зазначених будівель.

Більш детально:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/58626151

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/61160557

Безкоштовна консультація