Адміністративні правовідносини

Звернувшись за юридичною підтримкою у питаннях адміністративних правовідносин до фірми «Писаренко і партнери», Ви можете бути впевненим у позитивному результаті.

Уникнути контактів із адміністративним апаратом, практично, не можливо ні громадянину, ні підприємцю, ні організації. А з набуттям чинності Кодексу адміністративного судочинства адміністративні правовідносини в Україні чітко виділились на тлі інших суспільних відносин.

Враховуючи неабияку складність питань, що можуть виникати у галузі адміністративного права, для отримання оперативного та прогнозованого результату у їх вирішенні необхідно володіти значним досвідом роботи у питаннях адміністративних суперечок та розуміти специфіку даної сфери зсередини.

Самостійна спроба врегулювати справи із ймовірності ризику юридичної відповідальності, конфліктів та спорів, адміністративного примусу може призвести, в кращому випадку, до неправильного рішення адміністративного питання, а найгірший сценарій розвитку подій краще собі не уявляти.

Саме тому, розібратись у законах та правилах системи специфічних і заплутаних адміністративних правовідносин під силу лише кваліфікованому та досвідченому фахівцю по адміністративним справам, яким і являється юридична фірма «Писаренко та Партнери».

Чудово розуміючи важливість проблем, які можуть виникати в наслідок взаємодії фізичної чи юридичної особи з держорганами, та базуючись на принципах своєчасного, якісного і всебічного правового супроводу, юридична фірма «Писаренко та Партнери» пропонує юридичну допомогу в рішенні наступних питань в сфері адміністративного права:

• надання консультацій щодо відносин із органами державної влади, контролюючими, правоохоронними органами чи органами місцевого самоврядування, написання усілякого роду звернень та оскаржень дій і актів вище перелічених інстанцій;

• контроль дотримання законності і супровід при здійсненні перевірок з боку держорганів, консультування стосовно найбільш придатної схеми поведінки під час перевірок чи відповідних дій клієнта при виявленні будь-яких порушень;

• оцінка перспектив рішення судового процесу с правової точки зору та згідно діючого законодавства;

• правова допомога в випадку вилучення документації;

• юридичний супровід справ про скоєння адміністративних правопорушень, в тому числі щодо ДТП. Адже розгляд справ про ДТП залежить від бездоганної правильності складання всіх документів. Тому, щоб уникнути небажаних наслідків та зайвих витрат, необхідно відразу звертатись за якісною правовою допомогою.

Можливо, Вам доводилось зіштовхуватись з неправомірною поведінкою суб`єкта владних повноважень, чи, можливо, необхідно оскаржити рішення представника органів державної влади/місцевого самоврядування, в будь-якому випадку сприятлива допомога кваліфікованих юристів фірми «Писаренко і партнери», що відстоюватимуть Вашу позицію в будь-яких адміністративних справах буде дієвою.

Безкоштовна консультація