Юридична компанія «Писаренко і Партнери» гарантовано убезпечить від неякісного юридичного обслуговування.

Проблема неякісного юридичного супроводу завжди була актуальною для України. За статистикою, майже кожний другий-третій клієнт, який потребує отримання юридичної послуги, скаржиться на непорядність та недбалість юридичного обслуговування.

Проте такі дані, жодним чином не стосуються фірми «Писаренко і Партнери».

Адже юристи нашої компанії належно і з цілковитою обов`язковістю сприймають поняття:

  • сумісності;
  • присяги;
  • правил юридичної етики;
  • розголошення адвокатської таємниць;
  • вчинення тих, чи інших дій, що ймовірно можуть призвести до цілковитого чи часткового невиконання, або неналежного втілення власних фахових обов`язків та ін.

Розуміючи те, що якість отриманого юридичного обслуговування носить, все ж таки, оціночний характер, тобто ніяким іншим відчутним методом виміряти дбайливе ставлення та порядність неможливо, а несумлінність юриста в роботі, його ухилення від допомоги чи інші ймовірні вчинки, які завдають шкоди клієнту, просто недоказові, фахівці компанії «Писаренко і партнери» повністю та гарантовано забезпечують свою відповідальність перед клієнтами.

Несумлінне ставлення щодо власних професійних обов`язків небезпечне тим, що може:

  • спровокувати втрату клієнтів,
  • завдати абсолютно нищівного удару по репутації фірми,
  • викликати втрачання явної конкурентної переваги та головного показника надійності юридичного консультанта.

Адже в силу індивідуальності праці юриста та її творчої характеристики, виміряти коефіцієнт корисності праці фахівця тієї чи іншої сфери права та ефективності його консультування і юридичної допомоги несила ані за об'єктивними, ані за суб'єктивними параметрами.

І, власне, для неможливості виникнення будь-якого із перелічених порушень, стосовно надання послуг на професійній основі відповідно Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», компанія «Писаренко і партнери» забезпечує, окрім укладення детального договору про юридичне обслуговування, ще й надійний страховий захист власної відповідальності перед клієнтами.

Юристи фірми «Писаренко і партнери» сприймають злагоджене виконання своїх фахових обов`язків як показник надійності компанії.

Загалом, виходячи з практики,випадки неналежного юридичного супроводу можна розділити на два види:

  • юридична фірма, отримавши попередню оплату за свої послуги, не надає ніякої допомоги клієнту та навіть не виходить на зв’язок;
  • компанія отримала кошти, уклала договір, розпочала працювати, але клієнт в результаті залишився незадоволений роботою фірми через прийняте судом рішення не на користь останнього.

Жоден з таких випадків не стосується нашої компанії. Адже при будь-якій співпраці з клієнтом підписується угода про надання послуг.

Укладення договору з чітким та деталізованим роз`ясненням обов`язків юридичної фірми перед клієнтом із дотриманням усіх етичних та правових норм, а,крім того, чіткий і не «розмитий» перелік відповідальності компанії за кожний із перелічених видів неналежного виконання власних зобов`язань, унеможливлює будь-яке зловживання довірою та безвихідним становищем клієнта, а також робить відхилення від передбаченої договором для кожного конкретного випадку послідовності юридичних дій абсолютно виключеним.

А страхування юридичною компанією «Писаренко і партнери» своєї відповідальності перед Замовниками у страховій компанії додатково гарантує що жодна з умов укладеної із замовником угоди не буде порушена.

Безкоштовна консультація