Господарські відносини

Прагнете впевненості у господарських правовідносинах? Правовий супровід від фірми «Писаренко і Партнери» стане для Вас всебічною підтримкою.

У процесі здійснення господарської діяльності не рідко виникають ситуації, під час яких, в наслідок неналежного правового супроводу, виникають прецеденти порушення зобов`язань контрагентами, свавілля представників влади, непорозуміння з пайовими правами, чи, в силу будь-яких інших причин, керівництво фірми змушене звернутись до суду з приводу захисту своїх прав.

Адже виникнення спірних правових відносин між підприємствами з питань належного виконання передбачених у договорі чи гарантованих законодавчо зобов’язань потребує залучення сторонньої незаангажованої та юридично грамотної сторони, здатної цілком об’єктивно оцінити наявну ситуацію.

У своїй роботі з клієнтом фірма «Писаренко та партнери» використовує, підкріплені тривалим практичним досвідом, знання про безліч нюансів у сфері господарських відносин, не залежно від того, чи звертається до нас юридична особа довільної організаційно-правової форми господарювання, чи фізична особа.

Юристами фірми за роки роботи було проведено тисячі консультацій, складений величезний обсяг юридичних документів, та була надана можливість клієнтам суттєво оптимізувати керування своїми компаніями, впорядкувати структуру бізнесу, збільшити можливість залучення інвестицій та позик, мінімізувати різного роду ризики і багато ін.

Компанія «Писаренко і партнери» надає комплексну правову підтримку у сфері господарського права за наступними напрямками:

• юридичний супровід процедури створення, злиття, поглинання чи припинення суб’єктів господарювання усіх організаційно-правових форм діяльності з врахуванням особливостей антимонопольного регулювання, конкуренції, оподаткування, валютного регулювання та контролю та ін.;

• розробка та юридична підтримка корпоративних угод засновників (акціонерів, учасників, партнерів) про організацію та ведення бізнесу, підготовка і супровід угод з акціями ( частками, активами, власністю), опціонних угод та ін.

• представництво інтересів суб’єктів підприємицької діяльності у господарських судах;

• консультування сторін спору стосовно мирного врегулювання розбіжностей;

• складання проекту мирової угоди, що базуєтся на досягнутих компромісах щодо врегулювання земельних, майнових,орендних, економічних та інших видів правових відносин;

• грамотна допомога в складанні позовних претензій, заяв, клопотань, ведення та представництво справ в судах;

• юридичний супровід питань виконавчого провадження;

• юридичний аналіз та складання господарських договорів;

• врегулюванні корпоративних конфліктів та ін.

Грамотне розуміння мети клієнта, в поєднанні із компетенцією у господарському праві, глибокому аналізі та практичному досвіді у даному напрямку юридичної сфери, дозволяє фірмі «Писаренко і партнери» допомагати клієнтам компанії результативно вирішувати завдання, що постійно ставить перед нами життя та бізнес

Безкоштовна консультація