Юридична компания «Писаренко і партнери» - це злагоджений колектив професіоналів.

У своїй повсякденній професійній діяльності фахівці нашої компанії керуються переліком цілковито вірних цінностей та принципів, які саме і формують неповторний почерк у веденні справ фірмою «Писаренко і Партнери».

Головна ціннісна основа роботи компанії полягає в тому щоб працювати :

  • максимально плідно для клієнта;
  • результативно для фірми;
  • старанно для команди та суспільства.

Наші працівники розділяють відданість кожній із цінностей і тому намагаються дотримуватись корпоративних поглядів у будь-яких ситуаціях.

Враховуючи ціннісний фундамент роботи компанії «Писаренко і Партнери», можна чітко виділити наступні ключові моменти, яким у повсякденній практиці приділяється особлива увага:

  • спрямованість на клієнта. Адже інтереси та потреби клієнта стають відправною точкою кожного проекту, і,як це не дивно, кожного нового етапу в розвитку та вдосконаленні фірми, які, в свою чергу, забезпечують постійне визнання і отримання нагород компанією не лише від клієнтів, але від колег по професійній діяльності.
  • командна робота. Продуктивність будь-якої праці відчутно зростає при командній згуртованості. Тому для роботи у нашій фірмі залучаються лише найкращі у своїй практиці спеціалісти, до адаптації і постійного розвитку яких фірма відноситься з максимальною можливою увагою.
  • універсальність. Не дивлячись на те, що наші юристи розподілені по спеціалізаціям, кожний з них володіє професійними навичками та досвідом відразу у декількох практиках та сферах права, що дозволяє вдовольнити широкий діапазон потреб та вирішити найрізноманітніші проблеми клієнтів.
  • вдосконалення. Наша компанія ніколи не зупиняється на досягнутих успіхах. Ми постійно відшліфовуємо професійні навички, намагаючись перевершити сподівання клієнта.

Для цього фахівці нашої фірми регулярно відвідують семінари та тренінги із залученням найсильніших спеціалістів кожної конкретної сфери права

Юристи компанії «Писаренко і партнери» часто приймають участь в навчальних дискусіях, що організовуються юридичними асоціаціями спеціально для обговорення, загального розуміння та трактування тієї, чи іншої юридичної норми, або правової постанови.

Адже українське законодавство далеко небездоганне, тому правильне розуміння та вірне трактування особливо спірних юридичних норм та понять вкрай важливе.

Юристи фірми «Писаренко і партнери» є членами Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», вільно володіють англійською та рядом інших європейських мов. Кожний із працівників спроможний вирішувати поставлені клієнтом завдання та проводити глибокий аналіз практично, будь-якої правової теми, як самостійно, так і в злагодженій команді.

Компанія «Писаренко партнери» надає також послуги про проходженню обов’язкового стажування в практикуючих адвокатів з метою отримання адвокатського свідоцтва згідно Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Налаштована стратегія безперервної підготовки та підвищення кваліфікаційного рівня роботи наших юристів дозволяє справлятись з потужними трудомісткими проектами.

У фірмі «Писарено і партнери» розуміють, що кожний клієнт і його запит є унікальним, а відповідно, потребує індивідуального підходу і рішення.

Безкоштовна консультація