Підписання Главою держави закону про зниження акцизу на імпорт старих авто

Очікуєте обіцяного здешевлення вживаних автомобілів?

Проаналізуйте, на що реально можна розраховувати.

 

1) У новій редакції закону щодо зниження акцизних ставок на старі автомобілі скористатись можливістю придбати вживаний автомобіль за дешевшою вартістю можна буде лише раз впродовж періоду дії закону, включно до 31 грудня 2018 р., коли припиняється дія даного нормативного акту, та придбати можна буде лише легкові автомобілі. виготовлені після 1 січня 2010 року.

Тобто на транспортні засоби, вироблені раніше зазначеної дати, а також автомобілі, завезені з країни, визначеної агресором чи окупантом, дія даного закону не розповсюджується.

 

2) Зауважте, скористатись пільгами, передбаченими законом про зниження ставок акцизу, можуть лише ті, хто особисто готовий їхати за автомобілем до Європи.

 

3) Закон також категорично забороняє відчуження придбаних автівок, при ввезенні котрих були застосовані пільгові ставки акцизного податку, протягом року з дня реєстрації такого транспортного засобу.

 

Проте, які б зміни закон не перетерпав, відповідно до його умов, справжню вигоду наразі зможуть відчути лише ті, хто прагне придбати вживане авто вперше і для власних потреб.

Адже ставку акцизу на автомобілі з об'ємом двигуна до 1,0 л пропонується знизити в середньому в 10,7 раза, із об`ємом 1-1,5 л- акциз зменшиться, найвітчутніше, майже в 22 рази, а щодо авто з двигуном 1,5-2,2 л , то тут знижка становитиме 6,2 раза.

ЗВАЖАЙТЕ самі на скільки це вигідно.

Безкоштовна консультація