Судова практика

Грамотне використання знань судової практики сприяє об'єктивній оцінці перспектив

Судова практика - досить об'ємна сфера юридичної діяльності, яка об'єднує в собі безліч правових напрямків.

Ключовим завданням судової практики для компанії «Писаренко і партнери» є професійне представництво і кваліфікований захист інтересів клієнта в суді, або ж вирішення конфлікту, що виник, на стадії досудових переговорів.

Адже набутий досвід і глибинне знання законодавства дозволяють чітко визначити юридичні ризики, які можуть виникнути при прийнятті рішень тієї, чи іншої правової галузі, і запропонувати способи уникнення можливих ризиків.

Оскільки українська судова система дотримується неоднозначної позиції щодо прецедентного права, правомірність прийнятого рішення може бути обгрунтована лише законодавчо. Випадки прецедентів у судовій практиці рідко коли беруться до уваги при прийнятті остаточних судових рішень, хоча досконале знання останніх необхідно.

Адже, чим професійнішим є юрист, тим краще він повинен бути ознайомлений з практикою ведення судових процесів, використовуючи всі можливості для захисту інтересів клієнта в господарських, адміністративних, цивільних і кримінальних справах.

Судова практика дозволяє об'єктивно проаналізувати ймовірні труднощі, оцінити перспективи, а також дає можливість детально пояснити клієнту, що, згідно судової практики розгляду аналогічного питання, рішення було прийнято на користь тієї чи іншої сторони.

Цілком закономірно, що кожне конкретне судове рішення індивідуальне, але спираючись на практику ведення справ в судах можна розробити і згодом реалізувати правильну стратегію судового процесу.

Судова практика юридичної фірми «Писаренко і партнери» - гарантія високопрофесійної захисту та належного представництва в судах.
Усі юристи і адвокати компанії «Писаренко і партнери» володіють не лише величезним обсягом теоретичних знань, а й багаторічним практичним досвідом представництва інтересів приватних осіб і суб'єктів господарювання в судах та / або інших інстанціях.

Наша компанія прагне не тільки виграти справу в суді, а й гарантувати реальне виконання судового рішення. Саме тому, ще до подачі позову проводиться професійна оцінка перспектив отриманої справи та судового рішення.

Для кожного випадку:

  • проводиться детальний аналіз документації по суті справи,
  • розробляється правова позиція, з урахуванням усіх обставин ситуації,
  • здійснюється підготовка необхідних судово-процесуальних документів.

Фірма «Писаренко і партнери» суворо дотримується вимог конфіденційності щодо всієї одержаної від клієнта інформації, і готова братися до вирішення проблем клієнта негайно, відразу ж після його звернення.

Професійне і грамотне представництво в судах з правильною розробленою стратегією ведення судового процесу-запорука ефективного результату наявного конфлікту / проблеми.

Ми гарантуємо дієвий судовий захист.

Безкоштовна консультація