Земельні правовідносини

Для того щоб грамотно та з розумінням розпоряджатись земельною ділянкою чи законодавчо закріпити свої права на землю, краще за все скористатись якісною юридичною допомогою.

Адже в останні роки в Україні спостерігається справжній «земельний бум», викликаний різноманіттям інвестиційних проектів щодо забудови або продажу земельних ділянок.

Земля – це одна з найризикованіших сфер господарювання, що вимагає значних інвестицій та капіталовкладень, і як наслідок, пов`язана із значними комерційними ризиками. Тому якісний юридичний супровід для досягнення правової визначеності в ряді земельних питань від фірми «Писаренко і Партнери» буде незамінним.

Послуги, що пропонуються нашою компанією для вирішення різноманітних питань по земельному праву.

Правові відносини в земельній сфері прийнято вважати достатньо складним прошарком питань в юридичній практиці, з з яким далеко не всі юридичні фірми пов`язують свою практичну діяльність. Усім відомо, що законодавча база в Україні не є бездоганною, тому відстежити усі доповнення/ зміни, віднайти правильне рішення, врахувати усі можливі наслідки та передбачити негативні нюанси можуть лише досвідчені фахівці своєї справи із солідними практичними навичками.

Саме такі грамотні професіонали з фірми Писаренко та Партнери» нададуть оперативну допомогу у вирішенні питань щодо різних напрямків земельних правовідносин.

Ми пропонуємо:

  • Юридичний супровід операцій купівлі - продажу, розподілу, міни земельних ділянок та питань зміни цільового призначення землі;
  • Усне та письмове консультування, надання юридичних висновків, щодо наявного стану справ, підготовка документів та оформлення різного роду заяв, клопотань, договорів, що пов'язані з земельними правовідносинами та реалізацією прав;
  • Юридично - правова експертиза правовстановлюючих документів, витягів на земельні ділянки;
  • Консультування та правовий супровід із вирішення питань щодо оподаткування операцій із земельними ділянками;
  • Юридичний супровід вирішення земельних питань у досудовому порядку;
  • Представництво інтересів клієнта у відносинах із дозвільними та проектними організаціями;
  • Претензійно-позовна робота, підтримка у судових процесах, включаючи спори з державними органами влади та муніципальними органами самоврядування та інше;

Юристи компанії «Писаренко і партнери» забезпечать юридичний супровід належного рівня.

Законодавча основа майново-земельних відносин надзвичайно багатогранна, тому людині без спеціальних знань у цій сфері на диво важко розібратись з усіма юридичними тонкощами, що виникають. Саме юристи нашої компанії зможуть підготувати, перевірити та подати необхідний пакет документів на землю, провести повний контроль розгляду документів, представляючи інтереси клієнта та розуміючи реальний стан справ, і, в кінцевому підсумку, досягти позитивного вирішення проблеми.

Безкоштовна консультація